News

Sveiciens gaļēdājiem!

post02w

Paldies, ka esi ienācis aplūkot mūsu Latvijas zālājos audzētās liellopa gaļas piedāvājumu!

Mēs esam kooperatīvs “LATVIJAS LIELLOPS”, kuru 2021. gada aprīlī dibinājušas vienpadsmit gaļas liellopu audzētāju saimniecības no visas Latvijas, ar mērķi apvienot spēkus, lai kopīgi varētu nodrošināt Latvijas patērētājus ar augstas kvalitātes liellopa gaļu. Esam apņēmušies katru nedēļu – otrdienās un ceturtdienās – piegādāt mūsu kooperatīva biedru izaudzēto produkciju līdz pat Tavām namdurvīm! Otrdienās piegādes veicam Rīgā, Pierīgā, Zemgalē un Kurzemē, bet ceturtdienās produkciju vedam uz Vidzemes lielākajām pilsētām, kā arī Rīgu un Pierīgu.

Mūsu piedāvājumā ir kvalitatīva, zālājos nobarota jeb #GrassFed liellopa gaļa no Latvijas ganībām, kas pamatīgi pārspēs gan lielveikalos nopērkamo produkciju, gan no ārzemēm ievesto, intensīvi nobaroto liellopa gaļu. Gandrīz puse no mūsu saimniecībām ir bioloģiski sertificētas, bet otra puse strādā pēc integrētās lauksaimniecības metodēm. Šobrīd mūsu piedāvājumā ir gan Angus un Hereford šķirnes liellopu gaļa, gan arī Šarolē un Limuzīnas šķirnes – esam gatavi izpatikt visām garšu kārpiņām!

Liellopa gaļu audzē, nodrošina un piegādā kartē atzīmētās saimniecības, bet to sadalām Ērgļu pusē esošajā NEGANTIgardi sadales cehā. Darbu darām rūpīgi un ar lielu mīlestību.

Iesakām nobaudīt, un uz tikšanos piegādēs!

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Rating
  • Price
  • Description
  • Further information
  • Add to basket
Click outside to hide the comparison bar
Compare