Grilēšanas pasākumi 2022

Aicinām augustā uz grilēšanas pasākumiem, kurus rīkojam sadarbībā ar Grilētāju Brālību! 14.augustā pasākums notika pie Stāmerienas pils. 19.augustā rīkojam pasākumu Igo mākslas centrā "Ceplis". Pasākuma ietvaros, apskatam norises vietu, grilējam dažādus liellopa gaļas gabalus (antrekot steiki, picanha, ribiņas, šašliki, kebabi, vāram frikadeļu zupu), runājam par grilēšanu, kā arī par grilu un ogļu, un iesmu izvēles iespējām. Ceram, ka pasākuma apmeklētāji mājup dodās paēduši, uzzinājuši daudz jauna par mūsu produkciju, un liellopa gaļas pagatavošanas iespējām. :) Dalības maksa 50eur/persona pieaugušajiem, bet bērniem no 5-15 gadu vecumam maksa 10eur/persona. Pieteikšanās, rakstot uz latvijasliellops@gmail.com, vai tel. 27027706.

BBQ PARTY Saldus novadā!

Mēs, KS LATVIJAS LIELLOPS, sadarbībā ar Oak`A`BBQ un KamadoBONO organizējam BBQ PARTY, kas notiks Saldus novadā, Kursīšu pagastā, mūsu kooperatīva biedra Brūzilu liellops sētā, 18.septembrī. Kristaps no Oak`A`BBQ dalīsies savās zināšanās par un ap BBQ kultūru, kūpināšanu, grilēšanu, mēs nodrošināsim pasākumu ar izcilu liellopa gaļu, bet KamadoBONO sagādās izcilus grilus. Nepalaid garām - šis būs ļoti interesants, gards un lietderīgs pasākums ikvienam gaļas un BBQ mīlim! Pieteikšanās telefoniski vai epastā, - tel. 27027706, latvijasliellops@gmail.com. Uz tikšanos 18.septembrī! www.galaspiegade.lv  

Steiku cepšanas meistarklase

LATVIJAS LIELLOPS KS, sadarbībā ar KamadoBono, organizē divas meistarklases gardēžiem 1.) 17.jūlija plkst.18.00 Bauskas novada Vecsaules pagastā, zemnieku saimniecībā Jundas; 2.) 31.jūlijā, plkst.18.00 Limbažu novada, Vidrižu pagasta saimniecībā SIA EKO dārzs. Mēs sarūpēsim dažādus nogatavinātas liellopa gaļas gabalus grilēšanai un degustācijām. Mācīsimies pagatavot arī tartaru, burgerus, picanha steiku, Tbone steiku, ribeye steiku, arī brisketi, ribiņas un šašliku, un tam visam fonā, mūs iepriecinās un patīkamu atmosfēru nodrošinās mūziķi The Farmers. Pasākumā dalībnieku skaits ir ierobežots, pasākums notiks ārpus telpām. Dalības maksa 75eur/persona Bērniem līdz 12 gadu vecumam, ieeja bez maksas. Atbrauc iepazīties ar saimniecību, kas ražo liellopa gaļu dzīvniekiem draudzīgā veidā, uzzini par LATVIJAS LIELLOPS piedāvājumu, iepazīsties ar steiku veidiem un to pagatavošanas metodēm, kā arī, novērtē KamadoBono grilus un Texas club ogles darbībā! Piesakies, rakstot uz latvijasliellops@gmail.com vai telefoniski 27027706 (Alma).
Back to Top
lvLatvian