Gaļas akadēmija Jaunumi

Kāpēc izvēlēties zālājos nobarotu liellopu gaļu?

grassfed

Ar zāles lopbarību nobaroti dzīvnieki ir gan veselīgāki paši, gan apkārtējai videi draudzīgāki, gan arī cilvēka uzturā vērtīgāki – liellopa gaļa, kas izaudzēta, izmantojot ganības vasarās un rupjo zāles lopbarību (sienu, skābsienu) ziemās, ir ilgtspējīgas lauksaimniecības prakse. Mums ir svarīgi, lai liellopi savas dzīves laikā justos labi, būtu aprūpēti, nodrošināti ar sausām guļvietām un nepieciešamajām minerālvielām. Tie aug lēnāk, nekā intensīvi nobaroti dzīvnieki, un tieši tāpēc šādā #GrassFed jeb ar zāli nobarotu liellopu gaļā ir piesātinātāka garša un smarža, augstvērtīgāki A un E vitamīnu, un Omega-3 taukskābju resursi, turklāt tā nesatur augšanas hormonus vai antibiotikas. Tie ir tikai daži no daudziem iemesliem, kāpēc izvēlēties vietējo, Latvijā audzēto liellopa gaļu, kuru līdz šim piedāvāja vairākas saimniecības katra atsevišķi, bet tagad tās ir apvienojušās kopīgā kooperatīvā, tā spējot nodrošināt regulāras, iknedēļas piegādes plašā Latvijas teritorijā.

Kooperatīvs “LATVIJAS LIELLOPS” vasarās rīkos liellopa gaļas degustācijas pasākumus, kuros pastāstīsim par liellopa gaļas pagatavošanas īpatnībām, kā arī iepazīstināsim ar saimniecībām, no kurām piedāvātā liellopa gaļa ir nākusi.

Mums rūp, kādā vidē dzīvojam paši. Mums rūp, kādu vidi un saimniecību atstāsim saviem bērniem. Mums rūp, kā jūtās un aug mūsu liellopi. Mums rūp, kādu gaļu mēs piegādājam un piedāvājam jums!

Seko līdzi mūsu Instagram un Facebook kontiem – @galaspiegade, lai saņemtu plašāku aktuālo informāciju arī turpmāk!

Atlasiet rādāmos laukus. Pārējie tiks paslēpti. Velciet un nometiet, lai mainītu secību.
  • Attēls
  • Rating
  • Cena
  • Apraksts
  • Papildu informācija
  • Pievienot grozam
Noklikšķiniet ārpusē, lai paslēptu salīdzināšanas joslu
Salīdzināt